+48 663 919 169
0.00 (0 produktów)

Brak produktów w koszyku.

MAŁŻEŃSKA NAWIGACJA – KORYGOWANIE KURSU

Określenie małżeńskiego celu, do którego w życiu dążymy, pomaga nam wyznaczyć kurs. Wiele osób wraz z upływem lat gubi się lub grzęźnie gdzieś po drodze zapominając nieraz, o tym, co ich połączyło. Mieli piękne ideały, plany, cele, marzenia, a następnie pośród obowiązków, wymagań i wyzwań codzienności stracili z oczu swój cel, skutkiem czego zaczęli dryfować przez życie odczuwając coraz większe rozczarowanie, frustrację i zniechęcenie.

Jeśli:

 • czujecie, że oddaliliście się od kursu obranego w dniu ślubu
 • chcecie dowiedzieć się jak powrócić do większej równowagi w życiu
 • pragniecie nauczyć się lepiej rozumieć współmałżonka
 • tęsknicie za chwilami w których dzieliliście się swoimi najgłębszymi przeżyciami i czuliście się bezwarunkowo kochani i rozumiani

zapraszamy na kolejną edycję warsztatów.

Ze względu na sytuację epidemiczną warsztaty odbędą się online w dniach 20-25 listopada 2020 według następujących zasad:

1. Uczestnicy warsztatów otrzymują link i hasło do strony warsztatów.
2. Na stronie znajdują się trzy konferencje podzielone tematycznie do obejrzenia w dowolnie wybranym czasie w ramach otrzymanego dostępu:
    I. Pierwotny cel i potencjalne zagrożenia na drodze do jego osiągnięcia
   II. Gdzie jesteśmy? Określanie współrzędnych i sposoby powrotu na właściwy kurs
   III. Sposoby zabezpieczania kursu na przyszłość – oddanie steru
3. Poza konferencjami trwającymi 60-90min. na stronie są do pobrania ćwiczenia w formie pdf do wydrukowania i wykonania w trakcie każdej z kolejnych części warsztatów.
4. Na zakończenie warsztatów, które specjalnie zostało wyznaczone na wspomnienie błogosławionych małżonków Alojzego i Marii Quattrocchich (o nich także opowiemy) będzie możliwość zadawania pytań, na które odpowiemy 25 listopada 2020 o godz. 20.00 na żywo na YOUTUBE, do którego uczestnicy otrzymują link.
Podczas warsztatów stacjonarnych wszystko dzieje się dokładnie tak samo. Nie ma interakcji pomiędzy uczestnikami, a małżonkowie omawiają ze sobą wszystkie treści dopiero po zakończeniu warsztatów.
Mamy więc nadzieję, że przeniesienie naszego spotkania w zacisze Państwa domu i rozciągnięcie sesji w czasie będzie jedynie jeszcze bardziej pomocne i ułatwi zagłębienie się w każdy z tematów.

Prowadzący: Elżbieta i Jacek Kopoczowie

Koszt udziału w warsztatach wynosi 120 zł za parę.

Formularz zgłoszeniowy:

W razie problemów z wysłaniem formularza, prosimy o przesłanie swojego zgłoszenia na adres: biuro@misjarodzina.org, podając swoje imiona i nazwisko, numery telefonów oraz adresy mailowe. 

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Telefon kontaktowy

  Imię i nazwisko małżonka (wymagane)

  Adres email małżonka (wymagane)

  Telefon kontaktowy

  Dodatkowe wiadomości

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z treścią ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, z późn. zm.)

  W ciągu 3 dni od daty wysłania zgłoszenia otrzymają Państwo potwierdzenie przyjęcia na warsztaty oraz dane do przelewu.

  Loading