+48 663 919 169
0.00 (0 produktów)

Brak produktów w koszyku.

MAŁŻEŃSKA NAWIGACJA – KORYGOWANIE KURSU

Określenie małżeńskiego celu, do którego w życiu dążymy, pomaga nam wyznaczyć kurs. Wiele osób wraz z upływem lat gubi się lub grzęźnie gdzieś po drodze zapominając nieraz, o tym, co ich połączyło. Mieli piękne ideały, plany, cele, marzenia, a następnie pośród obowiązków, wymagań i wyzwań codzienności stracili z oczu swój cel, skutkiem czego zaczęli dryfować przez życie odczuwając coraz większe rozczarowanie, frustrację i zniechęcenie.

Jeśli:

  • czujecie, że oddaliliście się od kursu obranego w dniu ślubu
  • chcecie dowiedzieć się jak powrócić do większej równowagi w życiu
  • pragniecie nauczyć się lepiej rozumieć współmałżonka
  • tęsknicie za chwilami w których dzieliliście się swoimi najgłębszymi przeżyciami i czuliście się bezwarunkowo kochani i rozumiani

zapraszamy na warsztaty Nawigacji małżeńskiej.

Zapisy na warsztaty

Kolejna edycja warsztatów odbędzie się w sobotę 6 października 2018 w godz. 10.00- 16.00 w Klasztorze Ojców Dominikanów w Katowicach przy ul. Sokolskiej 12. W czasie przerw zapewniamy poczęstunek kawowy.

Warsztaty przewidziane są dla par małżeńskich. Koszt uczestnictwa 60 zł/ os. Chętnych prosimy o zapisywanie się przez formularz.

Prowadzący: Elżbieta i Jacek Kopoczowie.

Formularz zapisów

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon kontaktowy

Imię i nazwisko małżonka (wymagane)

Adres email małżonka (wymagane)

Telefon kontaktowy

Dodatkowe wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z treścią ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, z późn. zm.)

Loading